Stavebné práce 

 

 Prerábka bytu či domu je proces, pri ktorom sa realizujú menšie stavebné práce s cieľom vylepšiť a prispôsobiť priestor potrebám obyvateľov. Ide o zmenu vnútorného usporiadania a vzhľadu bez rozsiahleho zásahu do nosných štruktúr.

 Tieto prace zahŕňajú obvykle demontáž a montáž stien, výmenu podlahových krytín, inštaláciu nových elektroinštalácií a osvetlenia. Prerábka často zahŕňa aj modernizáciu kúpeľne a kuchyne, vrátane výmeny sanitačnej keramiky a spotrebičov.

 Pri týchto projektoch sa často uplatňujú aj estetické zmeny, ako napríklad nové farby stien, obklady a dlažby. Prerábka môže zahŕňať aj inštaláciu nových dverí a okien pre lepšiu izoláciu a energetickú účinnosť.

 Ponúkame komplexné stavebné a rekonštrukčné práce. Prerábanie rodinných domov a bytov, bytových jadier, búracie práce, murárske práce. Rozvody vody a kanalizácie, kúrenie - vymenená radiátorov, elektroinštalačné práce s výmenou ističovej skrine, s možnosťou prípojky aj s 3.fázovým rozvodom. Obklady, dlažby, omietky, podlahy, sadrokartóny, maľovanie stien a stropov.